18-05-2024 18-05-2024

GMINNY KONKURS PLASTYCZNY ,,PANI WIOSNA” – ROZTRZYGNIĘTY

30.04.2019 Kategoria: konkursy

Dnia 26 kwietnia odbyło się w naszej szkole rozstrzygnięcie konkursu plastycznego ,,Pani Wiosna”, który został zorganizowany dla dzieci w wieku 5 - 6 lat uczęszczających do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych na terenie gminy Niebylec. Na konkurs wpłynęło 40 prac plastycznych z 10 przedszkoli z naszej gminy. Z wszystkich prac zorganizowano wystawę, którą można podziwiać na szkolnym korytarzu.
        W piątek jury konkursowe w składzie pani dyrektor mgr Bernadeta Wolan, pani mgr Anna Drozd, pani mgr Irena Smela oraz pani mgr Halina Korab wyłoniły zwycięzców konkursu. Komisja konkursowa nie miała łatwego zadania, gdyż wszystkie prace zachwyciły kolorami, starannością wykonania, kreatywnością i różnorodnymi technikami. Przy ocenie prac jury brało pod uwagę różne kryteria przede wszystkim: samodzielność wykonania pracy przez dziecko, technikę oraz pomysłowość przedstawienia tematyki konkursu.

Po długich naradach komisja konkursowa wyłoniła laureatów:
I miejsce: ZUZANNA GADAMSKA - Przedszkole Samorządowe w Niebylcu.
I miejsce: FILIP JANUSZ- Przedszkole Samorządowe w Niebylcu.
I miejsce: HUBERT DĄBROWSKI - Przedszkole w Lutczy.
II miejsce: ARKADIUSZ MATŁOSZ - Przedszkole Samorządowe w Niebylcu.
II miejsce: LENA LEWCZAK - Szkoła Podstawowa w Bliziance.
III miejsce: BARTOSZ CIEMIECKI - Szkoła Podstawowa w Bliziance.
III miejsce: MARIA PITERA - Oddział Przedszkolny w Lutczy.
Wyróżnienie: JULIA ŚWIDERSKA - Odział Przedszkolny w Lutczy.
Wyróżnienie: JULIA MAZUR - Oddział Przedszkolny w Konieczkowej.
Wyróżnienie: MILENA OBUCH – Oddział Przedszkolny w Konieczkowej.
Wyróżnienie: FILIP KRĘCIDŁO – Szkoła Podstawowa w Baryczce.

Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Wśród wszystkich prac została także wyłoniona nagroda specjalna tj. nagroda publiczności, poprzez głosowanie uczniów naszej szkoły na najładniejszą według nich pracę. Największą liczbę głosów otrzymała praca Amelki Sołtys z Oddziału Przedszkolnego w Konieczkowej i to do niej trafiła nagroda publiczności. Pozostali uczestnicy konkursu, otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody pocieszenia.
        Fundatorami nagród była Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Niebylcu oraz Dyrektor Szkoły . Organizatorzy konkursu dziękują sponsorom za wsparcie i życzliwość a dzieciom za udział w konkursie, rodzicom i nauczycielom za pomoc w wykonaniu pracy.
         Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Tekst: P. Ewelina Wilusz

Galeria zdjęć